IX TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA BIAŁOŁĘKI

Na ostatnich zawodach organizowanych przez Klub Judo Lemur nasz klub reprezentowała 19 zawodników i zawodniczek. Na turnieju startowały Ekipy z Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Gruzji, Azerbejdżanu oraz oczywiście z Polski. Mimo braku dużej ilości medali jesteśmy zadowoleni ze startów i walk większości zawodników i zawodniczek, a turniej nie należał do najłatwiejszych. Po wielu ciężkich bojach nie wracamy jednak bez żadnej blachy.Na podium stanęli:
Ługowska Antonia 1m.
Tymon Siwkiewicz 3m.
Jagoda Szumieł 3m.Poza podium znaleźli się:
Selena Motyczyńska 5m.
Maja Wyszyńska 5m.
Ksawery Koczyński 5m.
Nicole Borycka 5m.
Jan Zygmunt 5m.
Bartłomiej Albrycht 7m.
Gabriela Buczyńska 7m.
Julia Puchalska 7m.

Poza nimi nasz klub reprezentowali także:

Wojciech Kołakowski
Jakub Zając
Anna Doskich
Ewa Poniatowska
Hanna Bartosiak
Paweł Dawidow
Mateusz Pieprzowski
Tymon Wośko

Niestety tym razem bez wyższych lokat.

Wszystkim, którzy podjęli walkę gratulujemy!!
Tymczasem rozpoczynamy kolejny tydzień ciężkich treningów, nie poddajemy się i szykujemy się na start 18 listopada w Sochaczewie. Już w najbliższy weekend 11 listopada czeka nas kolejne randori klubowe, na które zapraszamy wszystkich Roninow z Warszawy i z Płońska!!

Do boju Ronin Team!!

Partnerzy


Miasto stołeczne Warszawa
Zakochaj się w Warszawie
UM Warszawa