Garść informacji na listopad- randori, turniej i egzaminy!

Drodzy Rodzice i zawodnicy

W najbliższy weekend (sobota 9.13) odbędzie się już kolejne z serii klubowe randori (trening poświęcony tylko walkom) w SP 267, na warszawskim Żoliborzu na ulicy Braci Załuskich 1.
Tym razem jak ostatnio dzielimy je na dwie grupy.
Białe i biało-żółte pasy swoje sparingi odbędą w godzinach 9.00-10.15, a w godzinach 10.15-11.45 żółte i wyższe oraz ci, którzy będą chcieli zostać z niższych pasów.

Pomiędzy grupami klasycznie już, zrobimy zbiorowe zdjęcie z naszego weekendowego randorii.

Przypominam, że udział w Radorii jest darmowy!
Warto przyjeżdżać i sprawdzać swoje umiejętności na sparingach, aby moc jeszcze bardziej się rozwijać.

Liczymy na liczne przybycie naszych zawodniczek i zawodników ze wszystkich warszawskich szkół, jak i z Płońska.

Dodatkowo pragniemy przypomnieć o rejestrowaniu się na nasz mikołajkowy wewnątrz klubowy turniej judo, w którym przewidziane będą także konkurencje dla naszych najmłodszych Roninków, w formie wypychanek z pola :). Wszystkie niezbędne informacje, strona, na której rejestrujemy dzieci, jak i harmonogram imprezy znajdują się we wcześniejszym mailu dotyczącym zawodów. Turniej odbędzie się 16 grudnia, czyli już niespełna za 2 tygodnie! Chcielibyśmy, aby w tegorocznej mikołajkowej edycji wystąpiło jak najwięcej naszych dzieci. Robimy to dla was, w końcu chcemy się z wami spotkać w gwiazdkowej atmosferze i razem świetnie spędzić ten dzień. :).

Dodatkowo dla osób trenujących w grupach początkujących i starszych (starsze niż przedszkolne) przypominamy, że 20 grudnia w SP 267, na warszawskim Żoliborzu na ulicy Braci Załuskich 1, odbędą się egzaminy na stopnie, dla wszystkich, którzy chcą zdać jeszcze w tym roku na białe, biało-żółte, żółte i wyższe pasy. Przypominamy, że podejście do egzaminu jest bezpłatne, a opłaty dokonujemy tylko za zdany egzamin.

W razie pytań jesteśmy do państwa dyspozycji!

Partnerzy


Zakochaj się w Warszawie
UM Warszawa
Osir Żoliborz